Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela wielkanocna 11 maja 2014 r.

  • Wtorek – Po Mszy Św. Wieczornej II próba liturgiczna klas trzecich.
  • W przyszłą niedzielę ministranci będą zbierać do puszek na Organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016.
  • Wyższe Seminarium Duchowne naszej archidiecezji zaprasza kandydatów do kapłaństwa z podanym życiorysem, świadectwem maturalnym, metryką chrztu, opinią proboszcza, opinią katechety, 6-ścioma fotografiami i świadectwem zdrowia.
  • W sobotę od godz. 16.00 spowiedź św. dla klas trzecich i rodziców, rodzeństwa i chrzestnych. (gimnazjaliści zarówno z klas trzecich, jak i pierwszych mają obowiązek uczestniczyć w nabożeństwach majowych i potwierdzać ten udział. Uczestnictwo powinno być połączone z Mszą Św. przeżywaną wewnątrz w kościele, a nie na zewnątrz kościoła).
  • Do sprzątania było 21 osób – dziękujemy licznie przybyłej grupie. W sobotę prosimy Jurczyce II.
  • Jeżeli ktoś chce złożyć na cele inwestycyjne, to niech złoży w maju do koperty i wrzuci na tacę. Z góry za te ofiary serdecznie dziękujemy.

[ogłoszenia podane w czasie mszy o godz. 10.00]