Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024 r.

W poniedziałek o godz. 17.00 ks. biskup Jan Zając udzieli sakramentu bierzmowania.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 19 Kandydatom do Bierzmowania. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce II.

We wtorek uroczystość św. Wojciecha, a w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.

W miejsce śp. Stanisława Ożoga do Rady Parafialnej został zaproszony i zaproszenie przyjął Pan Krzysztof Racut (również dzielnica Brzegi).

Do użytkowników ujęcia wodnego Drożdżownik. 25 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 19.00 w Domu Parafialnym na piętrze odbędzie się zebranie dotyczące ujęcia wodnego Drożdżownik. Obecność wszystkich Użytkowników wskazana i obowiązkowa.

Dziś wybory Burmistrza Miasta i Gminy Skawina. Postarajmy się w nich uczestniczyć. Należy wziąć ze sobą dowód osobisty.