Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna – 28 kwietnia 2024 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 Osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do kopert.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze Święte tak jak w niedziele. W związku z tym świętem w nadchodzący piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.40. Serdecznie zapraszamy.

Spowiedź Święta w środę od godz. 17.30 i w czwartek od godz. 17.00.

Msza Święta o Boże błogosławieństwo i bezpieczną służbę dla Strażaków będzie 2 maja 2024 o godz. 18.00. Zaś 3 maja Strażacy organizują zbiórkę po Mszach Świętych na zakup nowego lekkiego wozu.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko dziękuje za udział w wyborach.

Prosimy, aby na składkę nie dawać zabawkowych lub wycofanych z obiegu w 1995 roku starych banknotów.