Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r.

Chcieliśmy serdecznie podziękować Klerykom Andrzejowi i Mateuszowi za słowo Boże skierowane do nas podczas wizyty w Naszej Parafii.

W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha,  głównego patrona Polski.

W środę uroczystość św. Marka Ewangelisty.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 31 osobom z dzielnicy Jurczyce I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce II.

W dniu 27 kwietnia (piątek) 2018 roku o godz. 19.00 będzie odprawiona Msza Święta w Naszej świątyni inaugurująca obchody 150-lecia Szkoły w Radziszowie.  Po Mszy Świętej odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej koncert pt. „Muzyka w życiu Jana Pawła II”.

Informujemy Wszystkich, przede wszystkim Ojców, że parafialny plac zabaw przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci. Rodzice mają pilnować dzieci, a nie biegać za dzieckiem po domkach. Pod wpływem ciężaru osoby dorosłej uszkadzają się szczeble.  Nadłamane szczeble mogą stanowić później bardzo duże niebezpieczeństwo dla dzieci. To, co jest dla dzieci, nie jest dostosowane dla Dorosłych.

Dziś o godz. 14.00 nadzwyczajne zebranie z Radą Parafialną. Na krótkie spotkanie proszeni są również Strażacy z OSP Radziszów.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Informacje z tablicy: