Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2023 r.

Dziękujemy Panu Tadeuszowi Malinie za wymianę instalacji elektrycznej w kaplicy na cmentarzu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 5 Osobom z dzielnicy Brzegi II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi III.

W środę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze Święte tak jak w niedziele.

Spowiedź Święta w czwartek od godz. 17.30, a w piątek od godz. 17.00.

Prosimy o zabranie palm z kościoła. Palmy, które nie zostaną zabrane będą tradycyjnie spalone na popiół, który posłuży po posypywania głów w Środę Popielcową.

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku, 14 maja 2023 r. organizowany będzie XX Bieg Skawiński oraz XI Bieg Skawiński na Rolkach. Dodatkowo pierwszy raz będzie miał miejsce Skawiński Nordic Walking (marsz z kijami). W godz. 14.15 -17.00 będą utrudnienia na drodze na odcinku Skawina – Radziszów – Skawina. Zapraszamy do wspólnego kibicowania, jednocześnie przepraszając za powstałe utrudnienia. Z poważaniem Dyrektor Biegu Adam Mrowiec.

Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.40.