Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

W poniedziałek uroczystość świętego Stanisława Biskupa i Męczennika.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Brzegi III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Rodziców Dzieci klas III.

Spowiedź dla Dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w piątek od godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę z racji Komunii Świętej Msze Święte poranne dla pozostałych osób o godz. 7.30, 8.45 i 11.40.

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku, 14 maja 2023 r. organizowany będzie XX Bieg Skawiński oraz XI Bieg Skawiński na Rolkach. Dodatkowo pierwszy raz będzie miał miejsce Skawiński Nordic Walking (marsz z kijami). W godz. 14.15 -17.00 będą utrudnienia na drodze na odcinku Skawina – Radziszów – Skawina. Zapraszamy do wspólnego kibicowania, jednocześnie przepraszając za powstałe utrudnienia. Z poważaniem Dyrektor Biegu Adam Mrowiec.

UWAGA. Ktoś notorycznie od kilku lat niszczy, dewastuje lub kradnie stawiane znicze i kwiaty przy krzyżu pod Kamienną. Prosimy osoby przejeżdżające samochodem o zwracanie uwagi na osoby kręcącą się przy krzyżu.