Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023 r.

Od dziś do środy w naszej Parafii odbywają się Rekolekcje Wielkopostne. Postarajmy się w nich uczestniczyć. W środę podziękujemy Ks. Rekolekcjoniście. Pracuje w Kurii, jest notariuszem. Życzymy mu, aby Duch Święty go prowadził, oświecał i przez niego przemawiał.

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, tj. Dzień Świętości Życia. Z tej okazji w zakrystii można odebrać deklaracje modlitwy w intencji Dzieci nienarodzonych, którym grozi zabicie.

W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 30 Osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Uczniów z klasy VIII a. Przez kolejne soboty będa klasy b i c.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na dyżur.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” ogłasza po raz osiemnasty konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną.

Przypominamy o konkursie na palmy wielkanocne: https://parafiaradziszow.pl/xxiii-konkurs-palm-wielkanocnych-w-2023-roku/

W przyszłą niedzielę na kiermasz zapraszają Przedszkolaki i Seniorzy.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać do puszek ofiary na paczki dla Potrzebujących.

Przypominamy o zmianie czasu za tydzień, w nocy z soboty na niedzielę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziszowie ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Radziszowie od 20 do 31 marca 2023 r.