Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 24 marca 2024 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Osobom z dzielnicy Zawodzie III. W Wielki Piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie II.

Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. W Wielką Sobotę wstrzymujemy się również od pokarmów mięsnych.

Panie z OSP Radziszów i kiermaszu przekazały kwotę 3 500 zł na paczki dla potrzebujących.

W Wielki Piątek Droga Krzyżowa odbędzie się o godz. 17.00. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00.

Harmonogram adoracji, nabożeństw i święcenia pokarmów poniżej na grafikach. Adoracja trwa po pół godziny. Triduum Paschalne rozpoczynamy o godz. 18.00. W Niedzielę Zmartwychwstania pierwsza Msza Święta będzie o godz. 6.00, następna o godz. 8.45 i kolejne tak jak w niedzielę.

Dziękujemy Pani Elżbiecie Wcisło za ciasto na paczki dla Osób Potrzebujących i Paniom z Zespołu Charytatywnego za rozniesienie paczek.