Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 r.

We wtorek uroczystość św. Józefa.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 1 Osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie III.

W niedzielę konkurs palm. Prosimy do palmy dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem, adresem, a jeśli jest zbiorowa, to wymieniamy wszystkich, którzy tą palmę robili.

Spowiedź  Święta w poniedziałek (18 marca 2024 r.) w godz. 14.00-15.30 i 16.00-17.00.

II Róża Męska przekazała 250 zł na dekoracje do Grobu Pańskiego.

Bóg zapłać Wszystkim, którzy złożą ofiarę do puszek.

W przyszłą niedzielę Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Radziszowie zaprasza na Kiermasz Wielkanocny.

Nauczyciele i Rodzice mogą już parkować na nowym miejscu przy ogrodzie parafialnym.

Kto jest zainteresowany odzyskanymi płytami (przepuszczającymi wodę), to jest proszony o kontakt z ks. Proboszczem.

W piątek o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Świętą o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Na róże już nie trzeba się zapisywać.

APEL DO MIESZKAŃCÓW RADZISZOWA

Sołtys oraz Rada Sołecka zwraca się z prośbą o udział mieszkańców w akcji:
CZYSTY RADZISZÓW

Weźmiemy udział w zadaniu na skalę Gminy, prosimy o wsparcie młodzież oraz wszystkich, którym zależy na wizeruku pięknej miejscowości.

Sprzątanie rozpoczynamy 23.03.2024r. o godz.9.00

Worki będzie można odebrać od członków Rady Sołeckiej oraz Sołtysa:

Budek Maria
Śladowska Olga