Ogłoszenia parafialne – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 1 czerwca 2014 r.

Spowiedź z okazji pierwszego piątku w środę o godz. 17.30 i w piątek od 17.00.

Bóg zapłać sprzątającym. Było 15 osób. W tą sobotę prosimy Brzegi II.

W poniedziałek proszeni są na godz. 17.00 uczniowie klas III gimnazjalnych (w tym tygodniu będą mieli jeszcze spotkanie – stosowna informacja będzie wywieszona w gablocie, dla tych którzy chodzą do innych szkół niż w Radziszowie)

W środę po Mszy Św. o godz. 18.00 proszeni są rodzice klas III gimnazjalnych

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.20 proszeni są rodzice i opiekunowie, którzy przyprowadzają dzieci na plac zabaw.

Serdeczne podziękowania dla ks. Władysława Ulmańca, za pomoc w czasie nieobecności ks. Proboszcza Stanisława Kamionki oraz za pomoc i modlitwę wszystkim parafianom.

Osoby, które załatwiały pogrzeb w czasie nieobecności ks. Proboszcza proszone są o kontakt z Proboszczem.

W przyszłą niedzielę ministranci będą zbierać do puszek na Świątynię Opaczności Bożej w Warszawie.

Ludowy Klub Sportowy „Radziszowianka”, Biblioteka Miejska w Skawinie – oddział w Radziszowie oraz Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zapraszają na wystawę „LKS Radziszowianka 1974-2014”. Otwarcie wystawy w poniedziałek o godz. 15.00 w bibliotece.

20140601-103842-IMG_7228

[ogłoszenia podane o godz. 10.00]