Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 2 kwietnia 2017 r.

Postarajmy się wziąć udział w Rekolekcjach Wielkopostnych. W tym roku rekolekcje prowadzi ks. Łukasz Piórkowski. Ofiara, która będzie złożona w środę będzie naszym podziękowaniem dla rekolekcjonisty ks. Łukasza.

W poniedziałek odwiedziny chorych.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Zawodzie II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Tym, którzy złożą ofiary dla potrzebujących do puszek przed kościołem składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim tym, którzy złożyli ofiary do kopert. W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 11 230 zł.

W czwartek Spowiedź Święta od godz. 14.00 do godz. 16.00 i po półgodzinnej przerwie od godz. 16.30 do godz. 18.00.

W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.20 poświecenie palm.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do konkursu na pisankę wielkanocną.

Informujemy, że trwają zapisy do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława.

Parafia w Rzozowie organizuje pielgrzymkę do Fatimy.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale.

Pogorzelcy z Jaśkowic, którzy zbierali ofiarę w ubiegłą niedzielę również składają serdeczne podziękowanie za otrzymaną pomoc.

Kawiarnia Dworska otwarta w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie zaprasza na wspaniałą kawę i pyszne ciastka codziennie, z wyjątkiem śród, w godz. 15.00 – 20.00.

Dzisiaj na godz. 16.00 LKS „Radziszowianka” zaprasza na mecz.