Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 3 kwietnia 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

W poniedziałek spowiedź święta w godz. 14.00 – 15.30 i 16.00 – 17.30.

W środę o godz. 18.00 ks. biskup Jan Zając udzieli sakramentu bierzmowania. Składamy podziękowanie Rodzicom kandydatów do bierzmowania, którzy przekazali do dyspozycji ofiarę w kwocie 4 400 zł.

W przyszłą niedzielę, jak co roku, procesja z palmami o godz. 11.20.

Przypominamy o konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Prosimy o umieszczenie na palmach karteczek z imieniem i nazwiskiem uczestnika (uczestników), wieku, logo organizacji, szkoły, przedszkola, (jeśli jest to praca zespołowa). Więcej informacji na stronie XXII Konkurs Palm Wielkanocnych w 2022 roku.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” ogłasza po raz siedemnasty konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną.

Ze względu na wczorajszą pogodę sprzątanie Radziszowa zostało przeniesione na przyszłą sobotę (9 kwietnia 2022 r.), o czym zawiadamia Pani Sołtys.

Tym Wszystkim, którzy złożą dziś ofiarę dla Potrzebujących (osoby starsze, samotne) z naszej Parafii na paczki z okazji Wielkanocy, składamy serdeczne Bóg zapłać.