Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023 r.

W poniedziałek, we wtorek i w środę modlimy się o urodzaje.

Dzieci klas III będą dziś uczestniczyć w pełni we Mszy Świętej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Rodzicom Dzieci klas III za uczestnictwo w sprzątaniu. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

W poniedziałek odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla Dzieci pierwszokomunijnych (Msza Święta i Majówka o godz. 16.30).

Członkowie OSP Radziszów zwracają się z prośbą o pomoc w uczestnictwie w zbiórce pieniędzy, która odbędzie się w przyszłą niedzielę.

Sołtys wsi Radziszów Pani Zdzisława Bała prosi Mieszkańców Radziszowa, którzy wyrażają chęć złożenia podpisu, o podpisanie się pod petycją w sprawie sprzeciwu wobec przebiegu drogi ekspresowej S7 przez Gminę Skawina (w tym Radziszów). Dotyczy to Osób, które jeszcze nie złożyły podpisu. Podpisy można będzie złożyć przed kościołem po dzisiejszych Mszach Świętych.