Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2015 r.

W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W piątek święto świętego Stanisława Kostki – patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji na godz. 18.00 zapraszamy na Msze Świętą wszystkie dzieci, a w sposób szczególny młodzież wszystkich trzech klas gimnazjalnych, w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej będzie krótkie spotkanie z nimi. W tym dniu przypadają także imieniny czcigodnego Księdza Proboszcza. Wszystkich Parafian w tym dniu zapraszamy na tę Mszę Świętą. Poprzez naszą obecność i wspólną modlitwę wyrazimy naszą życzliwość wobec Solenizanta.

Serdeczne podziękowania dla osób sprzątających w ubiegłą sobotę z dzielnicy Podlesie II. Było 9 osób. W przyszłą sobotę do sprzątania na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Podlesie I.

Podkrakowski Uniwersytet III Wieku zaprasza do współpracy.

20150913 uniwersytet 3 wieku

Rada Parafialna informuje, że będzie w przyszłą niedzielę zbierać ofiarę do kopert.

Zespół Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie zaprasza na uroczyste obchody Jubileuszu 90-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Skawinie w dniu 26 września 2015 r. W ramach programu przewidziana jest uroczysta Msza Święta, część oficjalna i artystyczna, spotkanie absolwentów z nauczycielami, bal absolwentów.

20150913 jubileusz szkolnictwa

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa zachęca do udziału w zgłaszaniu wniosków rozdysponowania budżetu obywatelskiego. Od dnia 22 września do 8 października bieżącego roku istnieje możliwość składania projektów, których celem będzie realizacja inwestycji ważnych dla mieszkańców.

20150913 budzet obywatelski

Przypominamy, że są do odebrania pamiątki z Chrztu Świętego i z przeżywanych jubileuszy.

Informacje z tablicy:

20150913 zycie kosciola

20150913 syberia podziekowania

20150913 beatyfikacja klary szczesnej

20150913 radziszowianka - mecz