Zaproszenie na Turbacz 20.IX.2015 r.

Fundacja Szlaki Papieskie oraz Spółka Leśna i Parafia w Klikuszowej zapraszają na tradycyjną Mszę św. na zakończenie sezonu turystycznego na Szlakach Papieskich.

Msza odbędzie się 20 września 2015 r. o godz. 12.00 przy Szałasowym Ołtarzu na Polanie Filasowej pod szczytem Turbacza.

Najdogodniejsze i najszybsze dojście z Kowańca, lub z Koninek.

Więcej informacji oraz kontakt z organizatorami pod nr telefonów: 12 654 90 96 lub 514 099 122.

Fundacja Szlaki Papieskie, której prezesem jest Urszula Własiuk (autorka serii przewodników: „ Jestem synem tej ziemi – Szlaki Papieskie”), została powołana jeszcze za życia Ojca Świętego, a jej celem jest wypełnianie prośby Jana Pawła II, wypowiedzianej w Nowym Targu w 1979 roku – „Pilnujcie mi tych szlaków”. Działa pod honorowym patronatem ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, a zajmuje się dokumentowaniem tras przemierzanych przez ks. Karola Wojtyłę oraz propagowaniem idei wędrowania połączonego z duszpasterstwem turystycznym.

Fot: Halina Wasyl, Tadeusz Gondek

Zaproszenie na Turbacz 1

Zaproszenie na Turbacz 2

Zaproszenie na Turbacz 3

Zaproszenie na Turbacz 4