Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 22 października 2023 r.

Dziś uroczystość świętego Jana Pawła II.

W sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 32 Osobom z dzielnicy Jurczyce III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi I.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Jeżeli ktoś chce zakupić róże, aby je poświęcić, prosimy o zapisy w zakrystii, tak by było wiadomo ile ma się kupić sztuk róż.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę, jak co roku Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na cele misyjne.

Sołtys z Jurczyc zaprasza na zebranie wiejskie.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje właścicieli domów jednorodzinnych o możliwości ubiegania się o dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła w ramach dotacji gminnej.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie:

Zdzisława Bała

Józef Niechaj

zapraszają na dyżur w najbliższą środę

(25 października 2023 r.)

w godz. 18:00 – 19:00

Radziszów, ul. Kościelna 1, Dom Strażaka

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza na otwarcie wernisażu wystawy malarstwa Mariana Strzebońskiego.