Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła – 29 października 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do kopert.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Brzegi I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi II.

Bóg zapłać Tym wszystkim, którzy złożą ofiary do puszek dla Misjonarzy.

W środę uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte do południa jak w niedzielę. O godz. 13.30 modlitwy na cmentarzu, około godz. 14.00 Msza Święta. Nie będzie Nieszporów w kościele.

Składka na cmentarzu przeznaczona jest dla grabarza Pana Andrzeja Pająka, za całoroczny wysiłek i trud jego pracy.

W Dzień Zaduszny Msze Święte o godz. 6.30, 7.00 i 17.00.

We wtorek odwiedziny Chorych.

Spowiedź we wtorek i w piątek od godz. 16.00.

Jak co roku apelujemy, aby Piesi nosili ubrania z elementami odblaskowymi, odblaski, latarki, by być lepiej widocznymi dla kierowców po zmroku.

Pamiętajmy o tym, że w okresie Wszystkich Świętych złodzieje nie śpią. Jeśli to możliwe niech zawsze ktoś pozostanie w domu.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” organizuje na cmentarzu kwestę na odnowę historycznego pomnika na cmentarzu parafialnym w Radziszowie.