Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2015 r.

W poniedziałek święto świętego Mateusza Apostoła. Natomiast w środę będziemy wspominać świętego Ojca Pio.

Serdeczne podziękowania dla osób sprzątających w ubiegłą sobotę z dzielnicy Podlesie I. Było 21 osób. Bardzo pięknie się spisali. W przyszłą sobotę do sprzątania na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

Od przyszłej soboty aż do rozpoczęcia lata Msza Święta popołudniowa będzie o godzinie 17.00.

Zespół Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie zaprasza absolwentów na obchody 20-lecia szkoły.

20150920 jubileusz szkoly

Prosimy osoby o następujących nazwiskach: Wasyl, Zięba, Król, Jaworski, Dziewoński, Szafraniec, Baltaza, Jurkiewicz, Pająk, Sekuła, Kościelna, które obchodziły uroczystości, o odebranie pamiątek w Zakrystii.

Informacje z tablicy:

20150920 zycie kosciola

20150920 kromka chleba caritas