Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2017 r.

W piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Zawodzie IV. Tak jak w  tamtym tygodniu dziękujemy tym bardziej, że pomimo niekorzystnej pogody w tak licznie grupie Parafianie z tej dzielnicy zgromadzili się, aby posprzątać teren wokół kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie III.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Od 25 września (poniedziałek) przyjmujemy intencje Mszy Świętych na przyszły rok.

W środę po Mszy Świętej o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci przystępujących do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie poprowadzi ks. Adam.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa informuje, że 29 września 2017 r. (piątek) na terenie miasta i gminy Skawina odbywać się będą VIII Mistrzostwa Krakowa i Powiatu Krakowskiego w Ratownictwie Medycznym i Drogowym Służb Mundurowych. Z powodu odbywających się mistrzostw  będzie zajęty parking wokół kościoła, a także parking  w Skawinie przy ul. Żwirki i Wigury.

Informujemy, że w tym dniu (29 września) przy parkingu na ulicy Żwirki i Wigury w Skawinie organizowana jest akcja honorowego krwiodawstwa oraz rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych. Serdecznie zapraszamy. Im więcej osób zainteresowanych, tym większa szansa dla osób chorych na białaczkę.

Informacje z tablicy: