Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła – 28 września 2014 r.

Od środy 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 17 00. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach a także do modlitwy na różańcu w domach rodzinnych.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty w środę o godz. 16 30 i piątek od godz. 1600.

Serdecznie zachęcamy chłopców, którzy zechcieliby dołączyć do grona ministrantów na spotkanie w czwartek o godz.16 30 . Wystarczy być minimum uczniem klasy trzeciej i mieć wielkie pragnienie służenia Panu Jezusowi. Szczególną prośbę kierujemy do rodziców, aby porozmawiali ze swoimi dziećmi i zachęcili je do służby przy ołtarzu.

Bóg zapłać sprzątającym, było 14 osób. W sobotę proszone jest Zawodzie IV.

Sołtys wsi Radziszów serdecznie zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie , które odbędzie się 10 października 2014r. o godz. 17 30 w Domu Strażaka

Tematem zebrania będzie:

  1. Podział budżetu Sołectwa wsi na rok 2015
  2. Wolne wnioski

ogloszenie optyk (1)

ogloszenie optyk (2)