Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła – 28 października 2018 r.

Tym wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu w ubiegłą niedzielę składamy Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 22 osobom z dzielnicy Zawodzie I. Mieszkańcy z Zawodzia spisali się na medal. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce I.

W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte do południa jak w niedzielę. Nieszpory z procesją o godz. 13.15 (15 minut wcześniej niż w ubiegłym roku), a później Msza Święta na cmentarzu parafialnym.

Składka na cmentarzu przeznaczona dla naszego grabarza Pana Władysława Płonki, jako podziękowanie za jego całoroczną piękną pracę.

W dniach 1 i 2 listopada można uzyskać odpust od Zmarłych. Trzeba odmówić modlitwy „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga”, przyjąć Komunię Świętą oraz pomodlić się w intencji Papieża (w intencji tych, które On wskazuje – za pokój na świecie itd.)

W dniu 2 listopada (Dzień Zaduszny) Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00, 7.20 i 17.00. Uważajmy na złodziei.

Prosimy na cmentarzu nie stawiać świeczek, ani zniczy na plastikowych podkładkach, gdyż mogą one się zapalić, dodatkowo uszkodzić płytę nagrobkową. Lepiej dopłacić i kupić szklaną podkładkę, postawić ją na zakrętkach od butelek.

Spowiedź Święta we wtorek i we środę o godz. 16.30.

We wtorek odwiedziny Chorych.

W tym roku złomu elektronicznego nie będziemy składać, gdyż firma (fundacja) zajmują się tym zrezygnowała z tego.

W dniu 1 listopada (Wszystkich Świętych) na cmentarzu parafialnym kolejna, już XV Kwesta od godz. 8.30 do 15.30. Organizatorem kwesty jest Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”.

W Zakrystii do odebrania są pamiątki.

Informacje z tablicy: