Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 Osobom z dzielnicy Brzegi II. W piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi III.

W sobotę wspominamy św. Marcina, biskupa z Tours. Również w tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 8.00. Przed Mszą Świętą będą rozdawane flagi i chorągiewki.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają do wspólnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

 

Centrum Usług Społecznych w Skawinie serdecznie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 16 lat na bezpłatny cykl spotkań ze specjalistami w zakresie zdrowego stylu życia, radzenia sobie ze stresem oraz poczuciem własnej wartości.

 

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” dziękuje za ofiary na cmentarzu.