Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 22 listopada 2015 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 12 osobom z dzielnicy Brzegi II. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi III (godzina 10.00 będzie aż do odwołania).

Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim osobom, które złożyły lub złożą ofiarę na Hospicjum dla Dzieci Alma Spei.

20151122 alma spei

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie wraz z kołem przyjaciół św. Jana Pawła II, działającym przy Gimnazjum w Radziszowie, zapraszają mieszkańców na przedstawienie przygotowane przez uczniów gimnazjum na cześć św. Jana Pawła II. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 22 listopada 2015 r. o godz. 15.00 na sali gimnastycznej w szkole. Przedstawienie jest piękne! Prosimy o liczne przybycie i tym samym docenienie ich pracy i zaangażowania, gdyż dzięki temu damy młodym osobom motywację do dalszej pracy.

Osoby stojące przy murze wokół kościoła proszone są o nie opieranie się ciałem lub butami o mur, gdyż na nowo odremontowanym murze zostają ślady.

Powoli zaczyna się okres z niskimi temperaturami. Prosimy serdecznie osoby wchodzące do kościoła o zamykanie za każdym razem drzwi.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie zapraszają na comiesięczny dyżur.

20151122 dyzur radnych

Zarząd OSP w Radziszowie informuje mieszkańców Radziszowa i Jurczyc, że w najbliższych dniach strażacy będą chodzić po miejscowościach z kalendarzami. Złożone datki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i umundurowania dla druhów.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej Sołtys i członkowie Rady Sołeckiej będą rozdawać karty do głosowania na projekty zgłoszone w ramach realizacji tzw. Budżetu Obywatelskiego 2016. Dla naszej miejscowości jest to projekt remontu chodnika, tego który jest zniszczony, w kierunku Zawodzia, wzdłuż ul. Jana Pawła II, aż do mostu oraz miejsca przy kapliczce na rozdrożu na ulice Podlesie i Zadworze (tzw. pop. rondo sołtysa). Prosimy, aby każda osoba dorosła wzięła tę kartę, wypełniła i oddała z powrotem w dniu 6 grudnia (niedziela). Od ilości złożonych kart będzie zależało, czy ten projekt będzie przejdzie i realizowany, czy też pieniądze z budżetu obywatelskiego pójdą na inne projekty z innych miejscowości w gminie.

20151122 budzet obywatelski apel

Informacje z tablicy:

 20151122 zycie kosciola 46

20151122 zycie kosciola 47

20151122 rok jubileuszowy

20151122 sdm120151122 sdm2

20151122 sdm3