Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 26 listopada 2023 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Dziś obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy nam rok kościelny.

W czwartek będziemy obchodzić święto św. Andrzeja Apostoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 Osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

Spowiedź święta w środę od godz. 16.30, a w piątek od godz. 16.00.

W piątek spotkanie Kandydatów do bierzmowania (spowiedź, Msza Święta i spotkanie).

Dziś na kiermasz zapraszają Starsi z Dziennej Placówki Wsparcia i Aktywizacji Seniorów w Radziszowie.

W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” zapraszają na kiermasz Bożonarodzeniowy.

W przyszłą niedzielę, jak co roku, będzie składka do puszek na pomoc choremu rodzeństwu Klaudii i Kubie.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie:

Zdzisława Bała

Józef Niechaj

zapraszają na dyżur w najbliższą środę

(29 listopada 2023 r.)

w godz. 18:00 – 19:00

Radziszów, ul. Kościelna 1, Dom Strażaka

Harmonogram wizyty Pana Kościelnego i Pana Organisty, którzy będą chodzić z opłatkami:

Jeżeli kogoś nie było w domu, a będzie potrzebował opłatków można podejść do Pana Kościelnego lub Pana Organisty.