Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła – 12 października 2014 r. (XIV Dzień Papieski)

W sobotę Święto Świętego Łukasza Ewangelisty.

Bóg zapłać sprzątającym. Było 20 osób. W sobotę proszone są osoby z dzielnicy Zawodzie II.

Parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie zaprasza do przeżywania XXX rocznicy męczeńskiej śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

ogloszenia 20141012 (2)

ogloszenia 20141012 (1)

Ze względu na niską obecność dzieci na Nabożeństwie Różańcowym prosimy przynajmniej raz w tygodniu uczestniczyć w Różańcu wg. poniższego harmonogramu:

• w poniedziałek – klasy IV i V szkoły podstawowej
  • we wtorek – klasy I gimnazjalne
  • w środę – klasy III gimnazjalne
  • w czwartek – klasy II gimnazjalne
  • w piątek – klasy VI szkoły podstawowej
  • w sobotę – klasy I, II i III szkoły podstawowej

Przyjmujemy na wypominki, Msze Św. na przyszły rok.

Nadal można nabyć album o świętych papieżach z kanonizacji.

LKS „Radziszowianka” zaprasza dziś w niedzielę na godz. 16.00 na mecz.

Zarząd Spółki Wodnej „Kocioł” informuje wszystkich użytkowników wody, że 16 października (czwartek) o godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się zebranie sprawozdawcze. Obecność wszystkich obowiązkowa.

16 listopada organizowana jest pielgrzymka jednodniowa do Sanktuarium błogosławionej Karoliny Kózkówny w Zabawie na uroczystość 100-lecia urodzin. Koszt tylko 25 zł. Zapisy do 1 listopada u Pani Ireny Wiśniewskiej. Wyjazd rano o godz. 8.00. Szczególnie zachęcamy do wyjazdu dziewczęta z gimnazjum i szkoły średniej (błogosławiona Karolina Kózkówna jest patronką dziewcząt).

W związku z remontem ulicy Podlesie w Radziszowie, jutro, tj. w poniedziałek, autobus szkolny w kierunku Sanatorium będzie dojeżdżał tylko do przystanku przy ulicy Spacerowej (przy sklepie).

Starostwo Powiatowe również informuje, że w związku z remontem drogi (kładzenie drugiej warstwy asfaltu), że w poniedziałek autobusy będą dojeżdżać tylko do kościoła. Starostwo prosi o wyrozumiałość za utrudnienia w dniu jutrzejszym, tj. w poniedziałek.

Bal Niepodleglosci 2014 (1)

Bal Niepodleglosci 2014 (2)