Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024 r.

Rozpoczynamy rekolekcje. Prosimy wziąć w nich udział, by dobrze przeżyć czas, dany nam przez Boga.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Zawodzie V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Na kiermasz zapraszają Florianki z OSP.

Róże Różańcowe Żeńskie z Radziszowa i Jurczyc złożyły na ofiary do Grobu Pańskiego 1500 zł, Pierwsza Róża Męska 250 zł, Czcicielki Krwi Chrystusa 200 zł. Bóg zapłać.

Małopolskie Centrum Rehabilitacji w Radziszowie zaprasza całe rodziny na białą sobotę na terenie Ośrodka Rehabilitacji i Diagnostyki Biometrycznej przy ul. Podlesie.

Zespół Szkół Katolickich w Skawinie zaprasza na spektakl EXIT.

Fundacja Dar Serca Skawina, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i Klub Milenium Skawina zapraszają 17 marca 2024 r. na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Gramy dla Adasia Śliwy z Jaśkowic oraz Adasia Krejcy ze Skawiny.