Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2023 r.

W poniedziałek o godz. 17.00 ks. biskup Jan Zając udzieli sakramentu bierzmowania.

W czwartek spowiedź święta od godz. 14.00 do 15.30 i od godz. 16.00 do 17.00.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.20 procesja z palmami. Zaś po Mszy Świętej konkurs palm: https://parafiaradziszow.pl/xxiii-konkurs-palm-wielkanocnych-w-2023-roku/

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Uczniom z klasy VIII a. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Uczniów z klasy VIII b. Jeżeli ktoś z VIII b nie da rady, to może zawsze poprosić kogoś z VIII c. Za kolejny tydzień ktoś z VIII b przyjdzie za kogoś z VIII c.

Na kwiaty do Grobu Bożego I, II i III Róża Męska ofiarowała po 200 zł.

Tym Wszystkim, którzy dzisiaj złożą ofiary na paczki dla Potrzebujących składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj na kiermasz przed kościołem zapraszają Przedszkolaki i Seniorzy.

Informujemy, że Grupa Florystyczna przy OSP Radziszów przekazała Parafii kwotę 2000 zł, którą to uzbierała w zeszłą niedzielę podczas kiermaszu wielkanocnego.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Kruszynki” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie zapraszają w przyszłą niedzielę na kiermasz wielkanocny.

Uwaga. Indywidualne Osoby stojące przed kościołem i proszące o pieniądze nie są znane Księżom, a także nie proszą Księży, czy mogą stać przed kościołem i zbierać ofiary. Nie zabrania się im stać na terenie wokół kościoła. Jednak Parafia nie bierze odpowiedzialności za ewentualnych oszustów, którzy by się podszywali pod Potrzebujących.

Rada Sołecka i Sołtys wsi Radziszów zapraszają do włączenia się do akcji CZYSTY RADZISZÓW.